עמוד חניה מתקפל

עמוד חניה מתקפל לחניה הפרטית שלכם

אם גם אתם מגיעים כל ערב לבית וסובלים מאי וודאות וממתח אודות פניות החניה הפרטית שלכם, הגיע הזמן שתשנו מצב ותתקינו עמוד חניה מתקפל איכותי ויעיל. מדובר בעוד מוצר איכותי של חברתנו המונע באופן פיזי את היכולת להשתמש בחניה שלכם ללא רשותכם ואישורכם.

כמה עובדות על מצוקת חניה בישראל

הידעתם? 30 אחוז מהרכבים שנוסעים להם במרכז העיר מנסים רק למצוא חניה! כלומר, ניתן היה להפחית את עומסי התנועה בערים המרכזיות בארץ ובעולם פשוט על ידי פתרון בעיית החניה. עד שזה יקרה ויבנו בעיר מספקי חניונים, את המחיר לא אחת משלמים תושבי מרכז העיר שיש להם חניות פרטיות משלהם הנתפסות כדרך קבע על ידי נהגי רכבים מתוסכלים. עד שיגיעו ימות המשיח תוכלו לדאוג לחניה הפרטית שלכם בעזרתו של עמוד חניה מתקפל המסופק על ידי חברתנו.

מאפייניו של עמוד חניה מתקפל

עמודי חניה מתקפלים הידועים גם בכינוי מחסומי חניה או שומרי חניה מהווים אמצעי פרקטי ויעיל למניעת כניסת רכבים אחרים לחניה שלכם. מטרה זו מושגת באמצעות עמוד מכאני המיוצב על גבי שלוש רגליים בכניסה לחניה ונשאר במצב זקוף על ידי נעילתו במנעול תלייה חיצוני. אגב, במידה ותדרשו להחליף את המנעול כתוצאה מוונדליזם או בלאי טבעי, לא תצטרכו לפרק את עמוד החניה או להחליפו בחדש. מדובר במוצר גאוני פרי פיתוח ישראלי, שאיכותו טמונה בפשטות המנגנון המכאני הנדסי שלו. הפשטות היא שמבטיחה את חוזק ועמידות המוצר לאורך זמן, וזאת לעומת מוצרים מקבילים תוצרת סין העשויים ממנגנון פנימי ומורכב ומכאן גם נטייתם להישבר ולהתקלקל במהירות. בנוסף, שלא כמו מוצרים אחרים העומדים על רגל אחת, מוצר זה העשוי מפלדה מיוצב על גבי שלוש רגלים עם שני ברגים לכל רגל המעניקים לו יציבות וחוזק אופטימאליים.

התקנה ושימוש במוצר

את עמוד החניה המתקפל שאנו משווקים ומוכרים ניתן להתקין על גבי סוגים שונים של משטחים לרבות בטון, אספלט ואבנים משתלבות. המיקום האידיאלי לעמוד הינו בפתחת החניה במרכזה באופן שבמצב מקופל העמוד ישכון מתחת לכלי הרכב שלכם. מיקום זה גם ימנע מכלי רכב  להיכנס לחניה שלכם כשרכבכם לא שם והעמוד זקוף ונעול. מנגד, במצבו המקופל בעת שרכבכם חונה בחנייה, העמוד ישכב בבטחה תחת הרכב מבלי שיפריע לאנשים ולרכבים עוברים ושבים ומבלי שייגרם לו נזק על ידיהם. ההתקנה עצמה אינה דורשת כלי עבודה מסובכים ויש צורך רק בהצבת מחסום החניה במקום הרצוי, סימון נקודות הקידוח, קידוח שישה חורים בעומק ובקוטר הרצויים בהתאם לאביזר החיבור הנבחר ועיגון המחסום לקרקע על ידי אבישר החיבור הנבחר המתאים למשטח עליו מותקן המחסום.

הזמנת עמוד חניה מתקפל

הזמנת עמוד חניה מתקפל מוצעת ישירות דרך האתר של חברתנו. לקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בבחירת המוצר ודרך התקנתו השאירו את פרטיכם באתר או צרו קשר עם מוצרי בטיחות און ליין בטלפון 04-9113417.