עמודי חנייה

מגוון רחב ואיכותי של עמודי חנייה

באתר המתקדם של מוצרי בטיחות און ליין תמצאו מבחר גדול של עמודי חנייה המיועדים למניעת כניסת וחניית רכבים במקומות שאינם מותרים. בין היתר, תוכלו לרכוש מאיתנו עמוד חניה פרטית, עמוד חסימת חניה בחניונים ולצידי דרכים, או עמוד חניה לנכה. אנו גובים עבור עמוד חניה מחיר הוגן ומשתלם במיוחד עם אפשרות לקבלתו עד הבית ולהתקנתו בכל מקום מבוקש.

ייעודם של עמודי חניה

עמודים לחנייה הינם מוצר בטיחות נפוץ ומבוקש המעוגן בקרקע למדרכה או לכביש, ומיועד למניעת כניסתם וחנייתם של כלי רכב במקומות אסורים. ניסיון לדרוס את העמוד יסתיים בנזק נכבד לכלי הרכב. העמודים שאנו מייבאים ומשווקים מיועדים לקהל לקוחות מגוון לרבות רשויות מקומיות ועיריות, מגדלי מגורים, מוסדות ציבור וחינוך, חניונים, מגרשי חניה, מרכזי מסחר וקניות.

שלל סוגי עמודים

כאמור, ברשות חברתנו מגוון גדול של עמודים לחסימת חניה בסוגים ודגמים שונים הכוללים בין היתר :

  • עמודים מסדרת x-last – העמודים המתקדמים והטובים ביותר בעולם מבחינת רמת עמידות וסגנון עיצוב. עמודים אלו עשויים מתרכובת ייחודית של פוליאוריטן כאשר בעת פגיעה גורמים נזק יחסית גדול לרכבים ללא פגיעה בעמוד עצמו אשר יתקפל ויחזור לקדמותו.
  • עמודי ברזל מגלוון – עמודים מוכרים ונפוצים המסופקים בגוון מגולוון או בצביעה לפי הזמנה (גוון לבן תמיד במלאי כסטנדרט). קוטר העמודים הינו 3 צול וגהגובה הסטנדרטי הינו 80 ס"מ. בהזמנה מיוחדת ניתן גם לקבל קטרים וגבהים שונים. בעת פגיעת רכב בעמוד, הנזק לרכב עלול להיות גבוה, אך גם העמוד ינזק.
  • עמודי פלסטיק קשיחים – מתוצרת המותג EVELUX, מוצעים בגווני כחול או שחור בגבהים של 50 או 80 ס"מ. העמודים עשויים PE (פוליאטילן) ובעת פגיעה גורמים לרכבים נזק יחסית נמוך. היתרון הגדול של עמודים אלו הוא בעיקר במחירם הנמוך יחסית והיותם עמודי חסימה שנותנים תמורה מצוינת יחסית לעלותם הנמוכה.
  • עמודי דיזינגוף – עמודי חסימת חניה ותיקים מברזל המתאימים להתקנה עת יציקת בטון או עם פלטה ע"י אביזרי חיבור ייעודיים.
  • עמודים לרחבות כיבוי אש מסדרת x-last – עמודים המאושרים ע"י רשויות הכיבוי בארץ להתקנה כעמודי חסימה לרבות כיבוי אש.

בחירה נכונה של עמוד חניה

מתוך המבחר העשיר של סוגי עמודי חניה נעשית הבחירה במוצר מתאים לפי מספר גורמים בסיסיים. גורמים אלו כוללים בין היתר את סוג המשטח שעליו יותקן עמוד החניה, כמות, עומס ואופי התנועה במקום, התאמה לצרכי נגישות וסגנון העיצוב המבוקש שמתאים לאופי הסביבה. כמו כן, יש לקחת בחשבון את רמת גמישות העמוד, יכולת החסימה שלו, רמת עמידותו בפני שבירה ומידת הנזק שהוא גורם לכלי רכב. ולבסוף, יש לקחת בחשבון את מחיר העמוד והתאמתו להגדרות תקציב קיימות. על מנת לסייע לכם עומד לרשותכם צוות ייעוץ מקצועי של החברה הזמין לכוון לבחירה נכונה של עמודי חנייה.

הזמנת עמודים לחסימת חניה

הזמנת עמודים לחסימת חניה מוצעת ישירות דרך האתר של חברתנו. לקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בבחירת המוצר והתקנתו השאירו את פרטיכם באתר או צרו קשר עם מוצרי בטיחות און ליין בטלפון 04-9113417.