מראות פנורמיות לחניון

כדאיות רכישת מראות פנורמיות לחניון

חלק מהותי מציוד הבטיחות של חניון הן מראות פנורמיות המגדילות את טווח הראיה של הנהגים והמשתמשים במקום, ובכך מונעות חבלות, תאונות ופגיעות ברכוש ונפש. באתר המקצועי "מוצרי בטיחות און ליין" תוכלו לרכוש מראות פנורמיות לחניון העונות במדויק לצרכי ודרישות המקום. המראות מסופקות עבור מחיר כדאי עם מערך שירות מקיף של מכירה ושירותי התקנה.

חשיבותן של מראות פנורמיות בחניונים

כאמור, מראות פנורמיות מהוות אמצעי בטיחות חיוני במרבית החניונים, בייחוד בחניונים סגורים, גדולים ורבי מפלסים. במקומות אלו, לא אחת, הניסיון לאופטימיזציה של המרחב הנתון ולהגדלת נפח החניות בא על חשבון רוחב הנתיבים ושטח שדה הראיה של נהגים והולכי הרגל. כיסוי מגרעת זו אפשרי בעזרת מראות פנורמיות כפי שיש לחברתנו להציע. מראות אלו המותקנות בפניות, צמתים, מעברים בין מפלסים וביציאה וכניסה לחניון, מגדילות את שדה הראיה וממזערות שטחים מתים הנוצרים בגין מבנה החניון, כלי רכב, צמחיה ועוד מגוון אובייקטים אחרים. יתרה מכך, עצם הצבת המראה מהווה תמרור אזהרה לנהגים ומשתמשי המקום אודות נקודות בעייתיות מבחינה בטיחותית.

כדאיות רכישת מראות פנורמיות

מלבד חשיבותן של מראות פנורמיות לחניונים כדאי לרכשן מאיתנו עקב מספר סיבות בסיסיות הכוללות בין היתר:

  • עלות – אצלנו תמצאו מבחר איכותי של סוגי וגדלי מראה פנורמית לחניון עבור מחיר משתלם במיוחד.
  • התקנה קלה, זולה ופשוטה על גבי קירות, עמודים או תקרה שאינה נדרשת בכלים כבדים, וקלה לכיוון מדויק לקבלת שדה ראות אופטימאלי. כמו כן, כחלק ממערך השירותים של חברתנו אנו מספקים גם שירותי התקנה מקצועיים.
  • אביזרים נלווים – אצלנו תמצאו כל אביזר נלווה להתקנת מראות פנורמיות כגון מתאמים להתקנת מראות על קיר לרבות תושבות מאריכות לקיר ותושבות לתליית מראות מהתקרה.

בחירת נכונה של מראה לחניון

בחירת מראה פנורמית לחניון בדרך כלל מומלצת בקטרים של 60 עד 80 ס"מ. הבחירה בקוטר המראה משתנה בהתאם לנתוני המקום ולפי צורת המבנה, הנקודות המתות שבו, גובה התקרה וזוויות הצידוד של המראות. כמו כן, חשוב להתקין את המראות בגובה ובמקום שלא יפריע ויהווה מכשול להולכי רגל. זאת בעוד שביציאה יש להתקין מראות שקוטרן עולה על שמונים ס"מ בהתאם לטווח הראיה שיש לכסות. על מנת לחסוך בעלויות בחניונים סגורים ניתן להסתפק במראות פוליקרבונט שאנו משווקים, בעוד שלחניונים חיצוניים החשופים לפגעי מזג האוויר מומלץ להשקיע במראות אקריליק איכותיות ועמידות המסופקות עם אחריות לתקופה של 3 שנים

הזמנת מראות פנורמיות לחניונים

הזמנת מראות פנורמיות לחניונים בהתאמה מלאה למאפייני וצרכי המקום מוצעת ישירות דרך האתר שלנו. למידע נוסף, ייעוץ מקצועי ושירותי התקנה השאירו את פרטיכם באתר או צרו קשר עם מוצרי בטיחות און ליין בטלפון 04-9113417.