מעצור חנייה

היתרונות של מעצור חנייה

באתר המוביל של מוצרי בטיחות און ליין משווקים ומוכרים קשת רחבה של מוצרי בטיחות לדרכים, הכוללים גם דגמים מובחרים של מעצורי חניה מפלסטיק, גומי ומברזל. מוצרים אלו מספקים יתרונות רבים ומהותיים המשפרים את איכות החיים של בעלי הרכבים וסביבתם. כך למשל, הם מאפשרים ניצול אופטימאלי של תאי חניה ומהווים פתרון מעולה למניעת חסימתן של מדרכות עבור חניונים ציבוריים סגורים או פתוחים ועבור חניות פרטיות. בנוסף, הם מוצעים  עבור מחירים משתלמים וניתנים לרכישה בטוחה ישירות דרך אתר החברה.

היעילות של מעצורי חניה

מעצורי חנייה כפי שחברתנו משווקת ומוכרת מהווים מוצר בטיחות שימושי ויעיל בזכות קשת רחבה של יתרונות:

  • מניעת חסימת מדרכות וצמצום שטח של הולכי רגל – לעיתים קרובות רכבים חונים בצמוד לסף המדרכה כאשר החלק האחורי או הקדמי של המכונית פולש אל שטח המדרכה וגורם לצמצום שטח המיועד להולכי רגל. מצב זה מפריע לתנועת עוברים ושבים בייחוד כאשר מדובר במדרכות הומות אדם או צרות. בעיה זו ניתן למנוע על ידי שימוש בחסימה מקדימה למדרכה בעזרת מעצור חנייה.
  • חניה באזור ללא סימנים –במקומות שבהם אין קו עצירה לתא החניה כדוגמת מדרכה או כל חסימה פיזית אחרת, המפרידה בין אזור חניה למתחמים אחרים כמו שביל הולכי רגל, גדרות, חומות או קיר מבנה. במקרים אלו מעצור חניה מונע חניה לא מסודרת העלולה לפגוע באובייקטים שסביבה, למנוע מעבר הולכי רגל או לאפשר פתיחה נאותה של דלת כלי הרכב.
  • חניה מסומנת בצבע – מדובר במקומות בהם החניה מסומנת רק באמצעות צבע כמו בחניונים רבים. כאן מעצורי חניה המשווקים על ידינו מספקים הפרדה פיזית חד משמעית בין תאי חניה, מונעים פלישה לתאי חניה סמוכים או לאזורים שלא מיועדים לחניה, ומאפשרים שמירה על הסדר במקום וניצול מלא של שטחי חניה.
  • ניצול אופטימאלי של שטחי חניה – במקומות בהם החניות צפופות ויש בהן גם שער לחניה הפרטית, נהגי הרכב מתקשים לזהות מתי כל הרכב מגיע לסוף החנייה והם  פוגעים באובייקט סמוך כמו סף מדרכה, רכב אחר, חומה או קיר. בעזרת מעצורי חניה  ניתן להחנות בבטחה את כלי הרכב בידיעה ששטח החניה נוצל באופן אופטימאלי. בנוסף אם יש שער או מחסום בקצה החניה, יוכל הנהג לדעת שהחנה את רכבו במיקום כזה שמאפשר את סגירת השער.
  • פגיעה ברכבים – בימינו רכבים רבים מיוצרים עם גחון נמוך ולא אחת בעת החניה הגחון משפשף את המדרכה ועלול להינזק בדרגות חומרה שונות. בעזרת מעצור חנייה בעיה זו נמנעת על ידי עצירה מוקדמת של הרכב במעצור.
  • יש לציין כי מעצורי חניה אינם מיועדים לשימוש כמפרידי נתיבים מכיוון שהם אינם חסינים מפני דריסות ושחיקה צידית.

הזמנת מעצורי חניה

הזמנת מעצורי חניה איכותיים במחיר כדאי מוצעת ישירות דרך האתר המאובטח של חברתנו. לקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בבחירת סוג המוצר ואופן התקנתו, השאירו את פרטיכם באתר או צרו קשר עם מוצרי בטיחות און ליין בטלפון 04-9113417.