מעצור חניה לרכב

מגוון סוגים של מעצור חניה לרכב

מעצורי חניה לרכב כפי שמוצעים באתר של "מוצרי בטיחות און ליין" מסייעים ביצירת ארגון וסדר בחניונים, תורמים לניצול מרבי של תאי חניה ומשפרים את בטיחות ורווחת משתמשי המדרכות. בנוסף, מוצרים אלו המכונים גם אבני בלימה מיועדים להתקנה בחניות פרטיות בהיותם מאפשרים ניצול מלא ובטוח של השטח ללא פגיעה ברכב או בקירות החניה. באתר שלנו תוכלו לרכוש און ליין בקלות ובבטחה מעצור חניה במחיר משתלם במיוחד ולקבלו עם משלוח עד הבית או בהתקנה ע"י המתקינים המנוסים שלנו.

דגמים שונים של מעצורי חניה

חברתנו מחזיקה במגוון דגמים של מעצורי חניה המאפשרים להרגיש מתי הרכב הגיע לקצה החניה. הדגמים השונים נבדלים זה מזה בחומרי הגלם וכן במאפייניהם, תכונותיהם ובאורכם:

  • אורך מעצור החניה – מעצורי חניה באורך של 1.8 מטר מיועדים לעצירת כלי רכב 1 בתא חניה. לעומת זאת, מעצורי גלגל באורך 50 ס"מ אשר נדרש שימוש  בשני מעצורי   לעצירת כלי רכב אחד. המעצורים שאנו מציעים, עשויים מחומרים טרמו פלסטיים שונים כגון פי.וי.סי, פוליפורפילן וגומי ממוחזר והם מתאימים למגוון רחב של חניות וכלי רכב.  כל מעצורי החניה אותם אנו מספקים משווקים עם תקופת אחריות של 1-3 שנים בהתאם לסוג המוצר.
  • מעצור חניה מפלסטיק – מעצורים אלו של המותג EVELUX עשויים מחומר פלסטי קשיח קל משקל. הם צבועים בשחור עם קוביות צבע בולטות בצהוב המדגישות את נקודת העצירה והמעצור כאשר הוא מותקן על הקרקע. המעצור מעוגן לקרקע עם אבזרי חיבור פשוטים בהתאמה לסוג משטח החניה (אספלט / בטון / אבן משתלבת)  להתקנה בעזרת 5 אבזרי חיבור. מעצור חניה מפלסטיק סופק עם אחריות לשלוש שנים.
  • מעצור חניה לרכב מגומי – תוצרת החברה הקנדית GNR, עשוי מגומי ממוחזר עם תוספת של פוליאוריטן המקנה לו עמידות וגמישות. צבעו שחור עם נקודות הבלטה בצהוב. התקנתו קלה ופשוטה  בעזרת 4 אבזרי חיבור. מעצור חניה מגומי מסופק עם אחריות לשנה אחת.
  • מעצור חניה מברזל – עשוי ברזל בצבע צהוב אפוקסי עמיד בפני חלודה, מותקן בקלות עם כלי עבודה בסיסיים בעזרת 4 אבזרי חיבור.
בחירה נכונה של מעצור חניה

בעת בחירה בדגם של מעצור חניה נדרש לקחת בחשבון מספר גורמים בסיסיים. גורמים אלו כוללים את סוג, גודל וצרכי החניה בין אם פרטית או ציבורית, חיצונית או מקורה, וכן את עלותו של המוצר ומשך תקופת האחריות המסופקות עבורו. לרשותכם עומד צוות מקצועי של החברה שישמח לסייע, לייעץ ולכוון אתכם בבחירתכם.

הזמנת מעצורי חניה

הזמנת מעצור חניה לרכב במחיר כדאי מוצעת און ליין ישירות דרך האתר המאובטח שלנו. לקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בבחירת מוצר מתאים ואופן התקנתו, השאירו את פרטיכם באתר או צרו קשר עם מוצרי בטיחות און ליין בטלפון 04-9113417.