מחסומים לחניה

היתרונות של מחסומים לחניה

למרות ההתקדמות בנושאי תעבורה בישראל, בעשור השני של שנות האלפיים בעיית החניה בערים הגדולות רק הולכת ומחריפה. על מנת לעזור לתושבים מחלקת העירייה חניות פרטיות. ואולם, הן נתפסות לעיתים קרובות על ידי רכבים אחרים לא מורשים, וזאת למרות הצבת שילוט מתאים במקום. בכדי לפתור בעיה זו לצמיתות מומלץ לרכוש מהאתר המקצועי של מוצרי בטיחות און ליין מחסום חניה אישי, המעניק פתרון איכותי עם קשת רחבה של יתרונות מהותיים.

כדאיות רכישת שומר חניה

הכדאיות שברכישת מחסום לחניה מחברתנו מתבטאת בשורה ארוכה של יתרונות, הכוללים בין היתר את התכונות הבאות:

  • מוצר ישראלי באיכות גבוהה ביותר – אנו מייצרים עבור לקוחותינו מחסומים לחניה המיוצרים בישראל באיכות ייצור גבוהה ביותר, עם רכיבים מעולים וגוף הנדסי מכאני שגדולתו טמונה בפשטותו. כל זאת, בניגוד למוצרים אחרים בשוק המיוצרים בסין באיכות ירודה ועם גוף עדין ומורכב המרבה להתקלקל.
  • רמה גבוהה של עמידות – המחסום שאנו משווקים הינו מוצר בעל רמה גבוהה של עמידות בפני נזקי הסביבה, בהיותו צבוע בצבע אפוקסי המגן עליו מפני פגעי מזג אוויר שונים מגשם ועד שמש.
  • מחסום עם שלוש רגליים – שלא כמרבית המוצרים הקיימים בשוק, המעוגנים על ידי רגל אחת, מחסומי חניה שאנו משווקים מיוצבים ומעוגנים לקרקע בעזרת שלוש רגליים כשאר לכל רגל מחוברים שני ברגים. כך מקבל המוצר רמה טובה ביותר של חוזק, עמידות ויציבות.
  • נעילת המחסום – למוצר יש מנעול תליה חיצוני פשוט וחזק שבמקרה הצורך אפשר להחליפו  בכל חנות חומרי בנין. זאת בניגוד למחסומים רבים אחרים עם מנגנון נעילה פנימי אשר בעת הצורך נדרש לא רק בהחלפת המנעול אלא גם בפירוק ואף בהחלפת כל המחסום.
  • קלות התקנה – את מחסומי החניה שלנו פשוט וקל להתקין גם לבד בעזרת כלי עבודה בסיסיים. כל שנדרש הוא לבחור את נקודת ההתקנה הטובה ביותר, לסמן נקודות עגינה לקדוח חורים בקרקע במקום מתאים, ולעגן את המוצר לקרקע בעזרת ברגים.
  • החלפה או תיקון המחסום לאחר פגיעה או דריסה – אם בכל זאת שומר החניה שלכם ניזוק מפגיעת רכב, היות ומחסום החניה שלנו מותקן באמצעות ברגים ולא ע"י יציקת בטון, החלפתו לאחר פגיעה תהיה פשוטה יחסית ע"י קידוח חורים מחדש וללא צורך ביציקת בטון או תיקון המשטח עליו הוא מותקן.

הזמנת שומר חנייה במחיר אטרקטיבי

הזמנת שומר חניה במחיר אטרקטיבי מוצעת בבטחה ישירות דרך האתר של חברתנו. לקבלת עוד מידע וייעוץ מקצועי בנושא השאירו את פרטיכם באתר או צרו קשר עם מוצרי בטיחות און ליין בטלפון 04-9113417.