מחסום לחניה פרטית

הקץ לדאגות עם מחסום לחניה פרטית

נמאס לכם כבר מהדאגה היומיומית אם מישהו תפס לכם את החניה הפרטית? מחפשים פתרון יעיל לבעיה בעלות סבירה? באתר של "מוצרי בטיחות און ליין" תוכלו לרכוש מחסום חניה פרטית במחיר אטרקטיבי במיוחד.

יעילותו של מחסום חניה פרטי

מחסום חניה פרטית כפי שיש לחברתנו להציע הינו מוצר בטיחות יעיל לשמירת חניות ומניעת שימוש בהן על ידי רכבים לא מאושרים. המוצר מעניק לרוכשים אותו פתרון פרקטי וחד משמעי לבעיית פלישת רכבים עם חסימת הכניסה לחנייה ומניעה באופן פיזי את האפשרות להשתמש בה. אין פלא כי רבים בציבור כבר גילו את היתרונות של מוצר זה ורכשו אותו לשימושם הפרטי או כפריט בטיחות לשמירה על חניות בחניונים.

מחסום חניה פרטית איכותי ואמין

לחברתנו הפועלת מזה שנים רבות בתחום מוצרי הבטיחות יש את כל הידע והניסיון הנדרשים על מנת לספק את מחסומי חנייה האיכותיים והאמינים ביותר בשוק המקומי, וזאת עבור מחירים משתלמים במיוחד. אנו משווקים ומוכרים מחסום חניה פרטית תוצרת ישראל המיוצר ברמת איכות גבוהה ביותר, עם גוף הנדסי מכאני אמין ועמיד אשר ישרת אתכם נאמנה למשך שנים רבות וטובות.

התקנה נכונה של מחסום חנייה

יש לדעת כי מחסום חניה אישי המסופק על ידינו ניתן בהחלט להתקנה לבד באופן עצמאי. בתור התחלה, מומלץ להתקין את המחסום במרכזה של הכניסה לחנייה מתחת למיקומו של הפגוש האחורי של רכבכם. מיקום זה תחת הפגוש הרכב ימנע פגיעה ודריסה של המחסום במצבו המקופל כאשר הוא אינו נעול בעת שהוא שוכב על גבי הקרקע. במיקום הנבחר יש לסמן נקודות חיבור דרך חורי העיגון של המחסום ולקדוח דרכם נקודות סימון עם מקדח שש מ"מ. בהמשך מסירים את המחסום וקודחים חורים בעומק וקוטר מתאימים למידות אביזר העיגון. לאחר מכן, יש לנקות את שטח הקרקע מפסולת הקידוח ולחבר את תחילה את הרגל האחורית שעליה מושחל המחסום עצמו, ולהדק את שאר הברגים.

 

הזמנת מחסום חנייה פרטית

 

הזמנת מחסום חניה פרטית במחיר אטרקטיבי מוצעת ישירות דרך חנות האינטרנט המאובטחת של חברתנו. לקבלת עוד פרטים וייעוץ מקצועי בבחירת מוצר והתקנתו, השאירו את פרטיכם באתר או צרו קשר עם מוצרי בטיחות און ליין בטלפון 04-9113417.