מחסום חניה מתקפל

לשפר את איכות החיים עם מחסום חניה מתקפל

כל מי שגר בעיר בוודאי מכיר את תחושת התסכול של מציאת רכב אחר בחנייה הפרטית שלו, וזאת למרות סימון החניה בכל דרך אפשרית בחוק. בדיוק לבעיה זו יש לנו בחברת מוצרי בטיחות און ליין את הפתרון המושלם עבורכם, בדמות מחסום חניה מתקפל עבור החניה הפרטית שלכם.

פתרון אולטימטיבי לבעיית חנייה

אין ספק שמחסום חניה מתקפל כפי שחברתנו משווקת ומוכרת מספק פתרון אולטימטיבי לבעיית חניה. המחסום במצבו הפתוח מונע באופן פיזי אפשרות לחניית רכבים אחרים באזורכם, כך שבכל שעה ויום שתגיעו תמצאו אותו פנוי לחניית רכבכם. כל שנשאר לכם לעשות הוא לקפל את המחסום ולהחנות את הרכב שלכם. פתרון זה יביא קץ לבעיית חנית רכבים לא מורשים וניסיון עקר למנוע בעיה זו על ידי שילוט, יצירת קשר עם העירייה או הזמנת גרר.

מחסום מתקפל חזק, יציב ועמיד

אמנם יש בשוק מגוון דגמים של מחסומי חניה, אולם מרביתם הינם מוצרים ירודים תוצרת סין המורכבים ממנגנון רגיש ומסובך שנוטה להתקלקל. מנגד, לחברתנו יש מחסום חניה מתקפל איכותי תוצרת כחול לבן בעל מנגנון מכאני פשוט, שהינו חזק, עמיד ויציב. בפשטות הנדסית זו טמונה איכותו של המוצר המתאפיין ברמה גבוהה ביותר של עמידות נטולת תקלות למשך תקופה ממושכת ביותר. בנוסף, המחסום מעוגן לקרקע בעזרת שלוש נקודת אחיזה ולא נקודת אחיזה אחת כמו מוצרים אחרים בשוק, המגדילות את יציבותו ועמידותו בפני פגיעות באופן משמעותי.

אופן פעולת מחסום חניה מתקפל

מחסום חניה מתקפל כפי שיש לחברתנו הינו מוצר איכות העשוי מפלדה, צבוע בצבע שחור המונע החלדה וכולל גם מחזירי אור צהובים המשפרים את נראותו בשעות החשיכה. המחסום מוצע ברוחב של שלושים סנטימטר ובגובה של ששים סנטימטר. מידות אלו נבחרו במיוחד בכדי שבעת קיפולו תוכלו להחנות את רכבכם מבלי להפריע לעוברים ושבים. כמו כן, במצב פתוח מידות המחסום מספיקות בכדי למנוע שימוש בחנייה על ידי גורמים לא רצויים או מאושרים.  

 

הזמנת מחסום חנייה

הזמנת מחסום חניה מתקפל מוצעת בבטחה ישירות דרך חנות האינטרנט של חברתנו. לקבלת פרטים ומידע נוסף אודותיו וסיוע מקצועי בנושא, השאירו את פרטיכם באתר או צרו קשר עם מוצרי בטיחות און ליין בטלפון 04-9113417.